Březen 2015

CO BUDE DÁL?!

28. března 2015 v 17:50 | Calwen |  Téma týdne
Abych byla upřímná, vypadá to, že tenhle rok je zatím nejhorší v mém životě. Hned v lednu jsem začala mít deprese, o nichž se zmiňuji v jednom z předchozích článků. Později se k nim přidaly další, kvůli strachu pokácení mojí jablůňky, která byla naštěstí ušetřena. A to nejhorší, co už jen stěží něco překoná… Před dvěma týdny zjistili mojí fence rakovinu. Z toho se nejspíš nikdy nevzpamatuju. Je to moje holčička můj miláček a já udělám všechno proto, aby to zvládla. Kvůli toho jsem teď dlouho na blog nic nepřidala. Na někoho život padá už v brzkém věku a já nejspíš patřím do této skupiny. Jsem psychicky unavená a někdy si připadám jako prázdná skořápka. Bez citů, nálady a bez naděje. Každý den je stejný a další tři roky to asi nevydržím.
A i přes to všechno se snažím udržet na nohách a smát se, kdy můžu. Užívat si přítomnost……. Dokud můžu. Lidi držte se, i když to nejde....

Moje cesta za záchranou lesa

11. března 2015 v 18:17 | Calwen |  Zážitky
Rozhodla jsem se vám napsat článek o mém lesíku. Jestli chcete vědět víc, koukněte na celý článek ;).

Výlet do Olomouce

4. března 2015 v 19:44 | Calwen |  Zážitky
Přináším krátký článek o léčivé síle stromů. Celý článek pod perexem :).

Vymalováno

2. března 2015 v 0:21 | Calwen |  O mně
Už dlouho jsem přemýšlela, jak se zbavit nepříjemného pocitu ze svého pokoje. Rozhodla jsem s ho trochu zrenovovat. A vzhledem k tomu, že chodím na uměleckou, sáhla jsem po barvě. A protože miluji stromy, volba byla jasná. Myslím, že fotky řeknou vše.


Hlavní důvod založení tohoto blogu

1. března 2015 v 18:54 | Calwen |  O mně
Bylo mi 13 let. Šla jsem se projít se psem. Vyrazila jsem po ulici a pak do lesa a hned na začátku lesní stezky jsem uviděla v trávě čtyřlístek. Vzala jsem jej do ruky a zadívala jsem se na něj. Něco mě donutilo otočit se a jít zpátky domů. Zavolala jsem psa a šla. Doma jsem sedla za počítač a do vyhledávače napsala magie. Takhle jsem se k tomuhle dostala. Začala jsem číst a později jsem i zkoušela. Jako první jsem zkoušela meditovat, když jsem se časem naučila srovnávat mysl, mluvila jsem s andělem a s totemovým zvířetem (ochránce), vizualizovala jsem si krajiny, kde jsem chtěla a kdy jsem chtěla. A pak jsem prostě přestala. Už nevím proč ani z jakého důvodu. Asi jsem se lekla, když jsem se něco víc dozvěděla o démonech. Páni, když si představím, kde jsem teď mohla být…. Dlouho jsem nic nečetla, nic jsem nedělala. Začal stres z přijímaček, střední…. A teď se chci vrátit. Zjistila jsem, že se nedokážu soustředit, vizualizovat a s andělem mluvím jenom v hlavě.

Chtěla jsem blog založit, protože je to pro mě připomínka toho čeho chci dosáhnout a chci se jí držet.