Seznáméní se smečkou

11. června 2015 v 18:49 | Calwen |  O mně
O tomhle článku uvažuji už delší dobou. Škoda, že jsem to nestihla dřív…


JULINKA (Beruška, Brouček, Myšička, Koblížek, Sluní, Miláček, Julišek, Šmoulinka, Jula, Láska, )
Narozena: 11. 2. 2010
Umřela: 2. 6. 2015
Pejsek
O ní: Julinku jsme si pořídili po té, co umřel náš milovaný kocourek Mikešek. Jako štěně byla velmi rozežraná, všechno kousala, a asi do tří let byla taková štěněcí. Moji rodina ji brala jako mou sestru. Rodiče, babička, teta,…. Miluji ji nadevše na světě. Na začátku března 2015 jí byla diagnostikována rakovina. Nebudu psát o tom, jak to probíhalo, leda by byl někdo ve stejné situaci a chtěl to vědět. Moji spolužáci na základce o mně věděli jen to, že se zajímám o magii (což jsem jim neřekla já ale jedna kamarádka), a že nadevše miluji svoji holčičku, vždycky se mě ptali, co budu dělat, až umře. Řekla jsem, že se asi zabiju. Před devíti dny se s námi přišla rozloučit a umřela. Byla v polovině života….


FILIP (Filouš, Filda, Fidor, Filípek)
Narozen: jaro 2010
Sourozenci: Eliška
Kocour
Umřel: ?
O něm: Přivezli jsme si je jako dvě kočky, avšak z jedné se později vyklubal kocour. S Eliškou se vždy milovali. Spinkali spolu, navzájem se čistili. Filip byl typický kocour. Občas se toulal, rád jedl a mazlil se. Jednoho dne po silvestru roku 2014 přišel domů celý pomlácený, ukulhaný a teklo mu z očka. Vypadalo to, jakoby ho někdo nakopl nebo, že ho ťuklo auto. Vzpamatoval se z toho, ale byl takový pomalejší. A jednoho dne prostě zmizel. Nejdřív jsme si toho nevšimli, protože se občas toulal. Už jsme ho nikdy neviděli. Nevím kde je, ani co se mu stalo….


ELIŠKA (Elizabeth, Ela, Elik, Eliša, lovec, tygr)
Narozena: jaro 2010
Sourozenci: Filip
Kočka
O ní: Eliška nikdy nebyla tak mazlivá, ale vždycky měla někoho, s kým se tulila. Většinou střídala mě a bratra. Eliška je velký lovec. Zrovna dneska přinesla mrtvé ptáče, které nemělo ani peří. V létě, když jsou otevřená střešní okna, nosí do ložnice myši. Je vtipné, když na tu myš taťka ráno šlápne, nebo když žije a běhá po baráku. Eliška je taková hodně čarodějnická, často mi čistí pokoj od špatných energií a tak nějak dokáže zmizet ze zavřeného baráku, aniž by s toho někdo všimnul.


SAMHAIN (Samíšek, Miu, Lumpík, Opička, Samík, Sam, mimiško)
Narozen: Srpen 2014
Kocour
O něm: Je neuvěřitelně rozmazlený a ještě neuvěřitelněji utulený. Tenhle kocourek se oficiálně jmenoval mým miminkem. Když přijdu domů, doslova křičí, bych se mu věnovala a nepřestane, dokud si ho nepochovám a nedám mu najíst. Potom co dopapá, si na mě jde většinou lehnout. A protože chce, tak se ke mně procpe za každou cenu. Pošlape notebook a vypne mi obrazovku, zvuk a něco napíše do vyhledavače (doteď nevím, jak to s tou obrazovkou děla!!!). A pak se tulí. Někdy se ho nemůžu zbavit a pronásleduje mě i na záchod, a když se tam před ním zavřu, křičí za dveřmi. Posledně, když ho mamka ráno nepustila domů, ze vzteku roztrhal ubrus venku na stole a taťkovi papíry do práce, co tam zapomněl. No prostě typické dítě dnešní doby…tak tohle je moje smečka. Nepsala jsem o Mikeškovi, protože si ho moc nepamatuju. Snad jen, že byl až podezřele chytrý, bydlel v našem domě dřív než my, velel všem kočkám v okolí a miloval taťku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jane Jane | Web | 12. října 2015 v 22:28 | Reagovat

Krásná smečka :-).
Mám kocoura, který vypadá hodně podobně jako tvůj kocourek Filip, a neumím si ani představit, co bych dělala, kdyby se mu něco stalo. Občas ho taky sice chytne toulavá, ale na večer se vždy vrací domů. Jenom dvakrát se stalo, že jsme ho neviděli několik dní, jednou dokonce i týden a můžu říct, že to byl nejdelší týden v mém životě! Přála bych ti, aby se vám vrátil..

2 Calwen Calwen | Web | 13. října 2015 v 13:14 | Reagovat

[1]: Děkuji :).
Proto necháme o podzimních prázdninách Samíka vykastrovat, doufám, že nám to odpustí, ale lepší aby byl uražený, než že se ztratí, to už bych asi nezvládla. Ale musím říct, že každým dnem je všechny miluju víc, i Julinku, který tu už není..
Díky za komentář :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama